Pasibaigė sausio mėnesio Vilniaus Darts Lygos kovos. Staigmenų didelių nebuvo, visi 4 geriausieji pogrupyje pasidalijo ir prizines vietas atkrintamosiose.

Kadangi nebuvo visų žaidėjų, paskutinės pogrupio kovos buvo sužaistos pakankamai greitai. Po pogrupio, atkrintamųjų varžybų poros pasiskirstė taip:

 

1/4 finalo

G. Tumėnas 5 - 1 N. Dzikas
A. Rudaitis 2 - 5 G. Ivaškevičius
G. Armalis 5 - 0 M. Abraitis
J. Zanevičius 0 (tech. pralaimėjimas) - 5 M. Skarbalius

Pusfinaliai:
G. Tumėnas 5 - 2 G. Ivaškevičius
G. Armalis 4 - 5 M. Skarbalius

Jei ketvirtfinaliai klostėsi be įpatingos intrigos (dar nebuvo ir J. Zanevičiaus, kuriam užskaitytas techninis pralaimėjimas sausu rezultatu), tai pusfinaliuose kova buvo labai įtempta. Tai buvo bene geriausi susitikimai ne tik šį ketvirtadienio vakrą, bet ir per visą mėnesį. Gediminas labai įnirtingai priešinosi Gintarui, ir tik nesėkmingi uždarymai neleido jam laimėti, nes abiejų žaidėjų vidurkiai buvo pakankamai aukšti. Antrame pusfinalyje vėl, kaip ir praėjusį mėnesį, susitiko Gintaris su Mindaugu. Kova vyko taškas į tašką, legas į legą. Žaidėjai laimėdavo savo pradėtus legus, tačiau lemiamame lege Gintaris neišnaudojo puikių progų užsidaryti ir laimėti. Tuom pasinaudojo Mindaugas ir laimėjo lemiamą legą.

Finalas:

G. Tumėnas 6 - 1 M. Skarbalius

Finalas vyko stebint "gausiam būriui" žiūrovų... Buvo likęs vienas vienintelis Marius, pasižiūrėti pagrindinės mėnesio dvikovos. Gal dėl to, o gal ir dėl per daug įtemptų pusfinalių, finale nei Gintaras, nei Mindaugas nerodė savo žaidimo. Vidurkiai pirmuose leguose buvo labai prasti, žaidžiant toliau, Gintaro pranašumas augo ir jis pelnytai laimėjo finalinį susitikimą beveik sausu rezultatu. Tai jau trečiasis iš eilės jo laimėtas finalas Vilniaus Darts Lygoje.

2015 vasario mėnesio 5 d., ketvirtadienį vyks atrankinės varžybos į vasario mėnesio Darts Lygos pagrindines varžybas. Bus atrinkti 8 žaidėjai, kurie prisidės prie prizininkais tapusių sausio mėnesio žaidėjų. Registracija iki 18:25. Atrankinių varžybų pradžia - 18:30.